Araç çubuğuna atla
Bilimle duyguların birleştiği evlilik sitesi. Üye olmadan önce diğer sitelerle karşılaştırma yapın lütfen. Yuvasızkuş arkadaşlık ve evlilik sitesi, zorunlu bir toplumsal ihtiyaçtan doğmuştur. Ülkemizde ve dünyadaki bu tür sitelerin çok yaygın olduğunu elbette sizler de gözlemliyorsunuz. Ama ne yazık ki bu sitelerin çoğu ücretli. Kimisi ücretli üyelikle kabul ediyor, kimi siteler de ücretsiz üyelikle kaydedip, daha sonra arkadaş arama, arkadaş ekleme, etkinlikleri beğenme, yorum yapabilme, bir kullanıcıya arkadaşlık daveti yollamaya sıra gelince hemen önünüze aylık, üç aylı veya yıllık üyelik faturasını koyuveriyorlar. İşte böyle bir ortamda Yuvasızkuş evlilik sitesi, evlilik ve aşk gibi kutsal değerlerle ve insanların duygularıyla  oynamadan, insanlara tamamen ücretsiz, süresiz gold üyelik veriyor.
SORUMLULUKLARIMIZ
Bu siteyi kurarken bazı temel prensipler üzerinde anlaştık. Bunlardan asla taviz vermeyeceğimiz üzerinde fikir birliği doğdu. En başta bu site güvenilir bir site olmalıydı. Bu nedenle bu konuda SSL sertifikası olan, güvenli bir site oluşturduk. Üyelerimizin iletişim bilgileri ve kimlik bilgileri görsellerini tamamen güvence altına aldık. Üyelerimizin içi rahat olsun. Reklam amaçlı para tekliflerinde dahi bizde olan bilgileriniz asla 3. şahıslara ve firmalara verilmeyecektir. Bir diğer prensibimiz de her ne olursa olsun, sık sık spam saldırılarına maruz kalsak da, üyelerimizden asla ücret talep etmeyecektik, etmedik. Bu sonsuza kadar böyle olacak.
FELSEFEMİZ
Yuvasızkuş, evrensel ahlak değerlerine uygun hareket eder. İnsanların hangi ırktan, milletten, hangi ülkeden, hangi dinden veya mezhepten olduklarına bakmaksızın, hangi dili konuşurlarsa konuşsunlar, eğer birbirlerini severlerse aşkın önünde hiçbir engelin duramayacağının bilincindedir. Bu nedenle kayıt formunda ve profillerde insanların özel dünyalarına ait sorgulayıcı maddelere yer vermedik. Arkadaş olanlar bunu gerektiği zaman kendi aralarında konuşabilirler. 

Bizim ekip  Çok Renkli

Evrenseliz

Bütün dünyadan kayıt alıyoruz

Başka ülkelerden üye olanlar da yurtiçi üyelerimiz gibi hiçbir ücret ödemezler.

Çok Dilliyiz

Girdiğiniz ülkenin dilindeyiz

Gtranslet eklentisiyle siteye dünyanın neresinden girerseniz o ülkenin dilinde görünüyoruz. başka gezegenlerden de girebilirsiniz :))

Çok Kültürlüyüz

Farklılıklarımız zenginliğimiz

İnsanoğlu her zaman diğer kültürleri görme, tanıma eğiliminde olmuştur. Biz de öyleyiz.

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN YENİ HESAP OLUŞTUR

 
×
 
×
DETAYLARI MI UNUTTUNUZ ?
×

Başa git