Bilimsel eşleştirme sistemi. Bedava mesajlaşma.

Hakkında

Buluşma Noktanız

Bilimle duyguların birleştiği evlilik sitesi. Yuvasızkuş arkadaşlık ve evlilik sitesi, zorunlu bir toplumsal ihtiyaçtan doğmuştur. Ülkemizde ve dünyadaki bu tür sitelerin çok yaygın olduğunu elbette sizler de gözlemliyorsunuz. Ama ne yazık ki bu sitelerin çoğu ücretli. Yuvasızkuş, evlilik ve aşk gibi kutsal değerlerle ve insanların duygularıyla  oynamadan, tamamen ücretsiz, süresiz Gold Üyelik veriyor.
Yuvasızkuş sitesi, evrensel ahlak değerlerine uygun hareket eder. İnsanların hangi ırktan, milletten, hangi ülkeden, hangi dinden veya mezhepten olduklarıyla ilgilenmez. İki kişinin, hangi dili konuşursa konuşsun, eğer birbirlerini severlerse önlerinde hiçbir engelin duramayacağının bilincindedir. Bu nedenle kayıt formunda ve profillerde insanların özel dünyalarına ait sorgulayıcı maddelere yer vermedik. Arkadaş olanlar bunu gerektiği zaman kendi aralarında konuşabilirler. 

Bizim ekip  Çok Renkli

Evrenseldir
Bütün dünyadan kayıt alıyoruz
Başka ülkelerden üye olanlar da yurtiçi üyelerimiz gibi hiçbir ücret ödemezler.
Çok dillidir
Girdiğiniz ülkenin dilindeyiz
Dünyanın neresinden girerseniz o ülkenin dilinde görünüyoruz. Başka gezegenlerden de girebilirsiniz :))
Farklıdır

Farklılıklarımız zenginliğimiz

Bütün renklere açık bir siteyiz. İnsanoğlu her zaman diğer kültürleri görme, tanıma eğiliminde olmuştur. Biz de öyleyiz.
Gizlilik
 Üye olmayanlar hiçbir kullanıcımızı göremez. Sitemize üye olduktan sonra profilinize girip ayarlardan güncelleme yaparak  profilinizi tamamen gizleyebilir, bazı bilgilerinizi sadece site üyelerine ya da  arkadaşlarınıza açabilirsiniz. Her bilginin altındaki seçeneklerden birini tercih edip kilitleyerek gizlilik ayarlarınızı yapabilirsiniz. Siteye üye olmayanlar sizinle iletişim kuramaz. Elbette emin olmadığınız sürece hiç kimseyle gerçek iletişim bilgilerinizi, adresinizi, telefon numarası veya e-posta, sosyal medya adreslerinizi asla paylaşmayınız.
Araç çubuğuna atla